Nazywam się Barbara Dymidziuk i mam trzy pasje: fotografia, podróże i malarstwo, ale fotografia to też mój zawód. To pasja, która pochłania mnie od ponad 20 lat.<br /> Zaczynałam od fotografii krajobrazowej i przyrodniczej, fotografii kwiatów, a moje zdjęcia możesz zobaczyć na moim blogu: www.barbaradymidziuk.com. Z czasem jednak fotografia kobieca, potem fotografia dziecięca i na koniec fotografia rodzinna stały się dla mnie najciekawsze i dające najwięcej radości.

Kocham piękno, naturalność, delikatność, romantyzm, ale też fantazję, więc lubię pokazywać to na moich zdjęciach. Lubię wydobywać z ludzi piękno, pokazywać ich szczęście, ich historie, ich uczucia, a ponieważ malarstwo jest moją drugą pasją, to robię to w malarskim stylu i kolorze. Chociaż zdjęcia czarno-białe nie są mi obce i też takie robię.

Fotografia dzieci to mój ulubiony rodzaj fotografii, najwdzięczniejszy. Dzieci są naturalne, spontaniczne, a to z kolei jest inspirujące. Uchwycenie ich szczęśliwych buzi to najważniejsze i najpiękniejsze dla każdego rodzica, to są najcenniejsze pamiątki. A jeśli jeszcze do tych pamiątek dodamy zdjęcia rodzinne, to mamy obrazowy zapis życia rodzinnego, który oprze się czasowi. I nie chodzi tu tylko o zdjęcia rodzice + dzieci, ale też zdjęcia dziadkowie + wnuczki.

Fotografia kobieca jest dla każdej kobiety i w każdym wieku. To nieprawda, że powinniśmy się fotografować tylko wtedy, kiedy jesteśmy młode. Kobieta w każdym wieku jest piękna i zdjęcia potrafią wydobyć piękno z każdej kobiety. Kiedyś ludzie zamawiali swoje portrety u malarzy, a dzisiaj mamy fotografię, więc korzystajmy z jej dobrodziejstwa. Nie musimy do tego spędzać czas na siłowni albo godzin u kosmetyczki. Przyjdź do mnie i przekonaj się sama, że to prawda.

Na planie nie narzucę Ci stylizacji, miejsca czy sposobu pozowania, ale będę z Tobą współpracować. Razem zdecydujemy o formie sesji. Mam pomysły, mam różne akcesoria fotograficzne, ale to są zawsze moje propozycje, a decyzja należy do Ciebie. Chodzi o to, że na planie najważniejszy jesteś Ty, Twoje samopoczucie, wygoda, i to żebyś się czuł komfortowo i naturalnie, a to jest gwarancją udanych zdjęć.

Fotografowanie dzieci, fotografowanie kobiet czy fotografowanie rodzin to rejestrowanie ulotnych chwil, które już nie wrócą. Czas płynie, dzieci rosną, a my się zmieniamy, zdjęcia zostają jak niemi świadkowie naszego życia. Dlatego, nie zwlekaj, tylko przyjdź do mnie i zróbmy zdjęcia do Waszej kroniki rodzinnej.

Close
m

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce neque purus, eleifend vel sollicitudin ut.

Instagram

@ My_wedding_day

Follow Us

Solene@qodeinteractive.com