Image Alt

Fotografia dziecięca

  /    /  Fotografia dziecięca

Fotografia dziecięca w Warszawie

Podaruj sobie oraz swoim bliskim najpiękniejszą pamiątkę na całe życie. Dziecięca sesja fotograficzna pozwala na upamiętnienie chwil, które dla każdego rodzica upływają zbyt szybko. Zdjęcie jest w stanie przywrócić nas do niezwykłego okresu z życia naszego dziecka i pozwala na przeżycie tych chwil od nowa. Pomimo że upływający czas nie jest po naszej stronie, to warto czasem spróbować go zatrzymać.

Fotografia dziecięca nie należy do najprostszych. Każdy rodzic dobrze wie, że ciężko uchwycić nasze pociechy w dobrym ujęciu. Dzieci lubią się ruszać, żyć we własnym świecie i mają wiele zwariowanych pomysłów, ale właśnie to wszystko pozwala na stworzenie unikatowych zdjęć. Dziecięca sesja zdjęciowa to moja specjalność, gdzie staram się uchwycić każdy uśmiech, każde spojrzenie i każdą minę, tak by odzwierciedlić osobowość Waszego malucha na całe życie.

Zajmuję się fotografią dzieci w różnym wieku. Noworodki, dzieci oraz nastolatkowie mogą być różnie nastawieni na wspólną przygodę. Jedni mogą być zachwyceni pomysłem sesji i chętnie zapozują przed aparatem. Za to z innymi może być całkowicie inaczej. Wśród nich mogą się znaleźć między innymi buntownicy i wstydziochy, gotowi w każdej chwili by uciec z planu zdjęciowego. Dlatego zachęcam rodziców na wspólne zaangażowanie podczas sesji i przyniesienie ulubionej zabawki malucha dla rozluźnienia atmosfery.

Myślę że czas, który spędzicie ze mną, będzie dla Was ogromną przygodą i jednocześnie wyzwaniem. Dlatego przed naszym spotkaniem proszę Was o przygotowanie wszystkich niezbędnych rzeczy do sesji oraz o uzbrojenie się w cierpliwość, gdyż podczas pracy z dziećmi nie wolno się spieszyć i trzeba dać im więcej czasu by się odnalazły w nowym otoczeniu.

Dziecięcą sesję fotograficzną w Warszawie możemy wykonać zarówno w plenerze jak i w moim studio w zależności od tego czy pogoda nam dopisze. Jestem otwarta na propozycje ze strony rodziców odnośnie wyboru rodzaju sesji, miejsca oraz terminu. Ubiór dzieci pozostawiam rodzicom, najlepiej wiecie w czym czują się komfortowo Wasze pociechy. Nie zapomnijcie również o zabraniu ze sobą dodatkowego przebrania, gdyż warto wykonać zdjęcia w dwóch różnych stylizacjach. Pozostaję do dyspozycji na każdym kroku, zarówno, jeżeli chodzi o pytania jak i porady, które mogą się przydać podczas upamiętniania najcenniejszych chwil w Waszym życiu.

Świąteczna, dziecięca sesja fotograficzna Marleny, Natalki i Mai. Sesja w studiu.

Świąteczna dziecięca sesja fotograficzna Łucji, Darii i Dawida. Sesja w studiu.

Śledź mnie na Instagramie

@barbaradymidziuk

Close
m

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce neque purus, eleifend vel sollicitudin ut.

Instagram

@ My_wedding_day

Follow Us

Solene@qodeinteractive.com