Image Alt

Fotografia kobieca

  /    /  Fotografia kobieca

Fotografia kobieca w Warszawie

W dzisiejszych czasach kobiety zmagają się z rozdzieleniem swojego życia pomiędzy pracę i rodzinę. Żyją w ciągłym biegu, bez chwili wytchnienia i czasu dla siebie. Pomimo ciągłych obowiązków, staram się pokazać kobietom że warto czasem skupić się na sobie i poczuć się wyjątkowo.

Zajmuję się fotografią kobiecą na co dzień. Pragnę by odnalazły się na nowo, nawet wtedy, kiedy myślą, że nie są tego warte. W zdjęciach nie chodzi tylko o wygląd, najważniejsze jest przedstawienie osobowości każdej z nas: jesteśmy silne, wytrwałe, mądre, pewne siebie, zabawne. Kocham przedstawiać to co jest naturalne, zwykłe i codzienne. Chce widzieć w Was mamy, ciocie, babcie, singielki, dojrzałe kobiety, spełnione życiowo i zawodowo. Każda z Was ma prawo odkryć swoją kobiecość na nowo.

Nie musisz być profesjonalną modelką by stać w świetle obiektywu. Na naszej wspólnej sesji poprowadzę Cię i wskażę, jak uzyskać idealną pozę by wyjść najlepiej w świetle obiektywu. Postaw sobie wyzwanie, poczuj lekki niepokój by odnaleźć swoje nowe ja. Każda z nas ma swoje kompleksy, ale to wszystko tak naprawdę zniknie przed aparatem i wspólnie spędzonym czasie. Jesteśmy wyjątkowe i w rzeczywistości wyglądamy jeszcze piękniej niż tak naprawdę się widzimy. Efektem mojej pracy jest odzwierciedlenie tego co widzą moje oczy.

Kobiecą sesję zdjęciową możemy wykonać zarówno w plenerze jak i moim studiu. Najlepiej sprawdza się światło naturalne, dlatego warto byłoby się spotkać w jakimś urokliwym miejscu w miesiącach kwiecień-październik. W pozostałych miesiącach lepiej będzie się spotkać w moim studio, gdzie lampy uzupełnią braki światła lub na dworze w przypadku, gdy popada śnieg. Jeżeli masz swój własny pomysł na sesję, podziel się nim przy pierwszej możliwej okazji i postaramy się ustalić szczegóły. Warto byś mi powiedziała co lubisz, a co wolisz pominąć.

Ubierz i pomaluj się w taki sposób byś się czuła komfortowo. Przed naszym spotkaniem doradzę Ci jaka kolorystyka będzie najlepiej spełniała się w naszej scenerii. Dodatkowo mam jeszcze możliwość zorganizowania spotkania z profesjonalną wizażystką na naszym planie zdjęciowym, która zapewni Ci profesjonalne przygotowanie. Oczywiście nie zapomnij zabrać ze sobą lusterka, kosmetyków oraz grzebienia na drobne poprawki. Zabierz również jedną lub dwie stylizacje ze sobą na zmianę, gdyż warto zobaczyć siebie w różnych odsłonach. Całą resztą się nie martw, zajmę się wszystkim i dopilnuję by ten dzień był dla Ciebie wyjątkowy.

Śledź mnie na Instagramie

@barbaradymidziuk

Close
m

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce neque purus, eleifend vel sollicitudin ut.

Instagram

@ My_wedding_day

Follow Us

Solene@qodeinteractive.com