Image Alt

Fotografia rodzinna

  /    /  Fotografia rodzinna

Fotografia rodzinna w Warszawie

Wspólne zdjęcia z dziećmi, we dwójkę, z dziadkami czy z rodzeństwem nie są takie proste do zrobienia jak się to może wydawać. Zawsze ktoś musi się „poświecić” dla zrobienia takiego zdjęcia i będzie go na nim brakować, lub decydujemy się ostatecznie na wspólne selfie, gdzie zawsze jest trudno o znalezienie dobrej pozycji na uchwycenie wszystkich.

Rodzinna sesja fotograficzna to moja specjalność. Niezależnie od okazji staram się uchwycić Was w towarzystwie najbliższych. Nikt nie zostanie pominięty. To wielki przywilej móc wkroczyć w wymiar rodzinny, aby udokumentować Waszą miłość i wzajemną troskę. Nawet jeśli jeszcze się nie znamy, to już wiem, że macie w głowie ludzi i chwile, które chcecie zachować na zawsze. Fotografowanie rodziny oznacza zachowanie kawałka Waszej historii dla przyszłych pokoleń.

Zdjęcia z rodziną i przyjaciółmi najlepiej sprawdzają się w plenerze. Zajmuję się rodzinną sesją zdjęciową w Warszawie, jak i jej okolicach, ponieważ oferują wiele malowniczych miejsc, gdzie możemy wspólnie się spotkać na zrobienie zdjęć. W szczególności w porze wiosennej i letniej. Istnieje również możliwość spotkania się w moim studio czy w Waszych domach. Wtedy możemy bardziej zapanować nad kompozycją świateł oraz przestrzeni, jak i całokształcie sceny. Całość postaram się dopasować do Waszych zainteresowań i życzeń.

Po ustaleniu czasu i miejsca pomogę wam również w stylizacjach. Stworzymy symfonie kolorów opierającą się o Wasze preferencje dopasowaną pod tło zdjęcia. Jeżeli posiadacie jakieś przedmioty ważne dla Was i dla Waszej rodziny to proszę opowiedzcie mi o nich i postaramy się je umieścić w scenie. Najważniejsze dla mnie jest to, byście czuli się swobodnie i nie uśmiechali mechanicznie. Niech wszystko przyjdzie spontanicznie, dajcie sobie trochę czasu, aby wejść w ten „nastrój”. Sesja rozpocznie się dopiero wtedy, gdy poczujecie się naprawdę gotowi. Początkowy dyskomfort przed sesją jest zupełnie normalny.

Jeżeli będziecie mieli jakiekolwiek wątpliwości, to nie wahajcie mi się o nich powiedzieć. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania. Przed każdą rodzinną sesją fotograficzną jestem otwarta na spotkania by się lepiej poznać i zrozumieć. Ważne jest to, żeby był pomiędzy nami feeling, żebyście czuli zaufanie do mnie i do tego co robię.

Świąteczna, rodzinna sesja fotograficzna Basi i Michała, oraz Łucji, Darii i Dawida.

Rodzinna sesja fotograficzna Basi, Michała, Łucji, Darii i Dawida. Sesja na Walentynki

Śledź mnie na Instagramie

@barbaradymidziuk

Close
m

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce neque purus, eleifend vel sollicitudin ut.

Instagram

@ My_wedding_day

Follow Us

Solene@qodeinteractive.com